Місце зустрічі філологів - книгарня |
Нещодавно мені пощастило відвідати презентацію ювілейного, сотого номера журналу «Мандрівець», що от уже 18 років виходить під керівництвом Богдана Фенюка. Останнім часом вийшло так, що мені доводилось неодноразово особисто спілкуватися з шеф-редактором, і можу ствердно сказати, що Богдан Петрович людина, яка знає і головне любить, свою справу. Направду, нам є чим пишатися, адже в Україні не так вже й багато вартісних україномовних видань. І тут, либонь, секрет не лише в професіоналізмі його творців, в чому, звісно, ніхто не сумнівається, а в люблячому ставленні до роботи.
Журнал "Мандрівець" є спільним проектом одноіменного видавництва та Києво-Могилянської академії. Журнал включений до переліку наукових фахових видань із гуманітарних спеціальностей: філологія, історія та філософія. Тобто тут вже можна говорити про високу якість текстів на його шпальтах. Не дарма, п. Фенюк вкладає у слово «мандрівець» свій контекст. Мовляв, мандрівець – це той, хто пізнає в першу чергу себе. А що, як не книга чи періодика дозволяє нам осягнути власні кордони, наповнити розум знаннями задля нового пізнання.
До слова, на презентації було дуже багато відомих та шанованих осіб. Не можу не відмітити присутність в книгарні Михайла Головка - новообраного народного депутата та Леоніда Бицюри - заступник мера нагородив видавця грамотою Тернопільської міської ради. Особисто для мене приємною та несподіваною була зустріч із деканом філологічного факультету ТНПУ ім. Гнатюка Миколою Платоновичем Ткачуком, у 2005 році саме із його рук я отримав свій перший диплом про вищу освіту Тому приємно було поспілкуватись з Миколою Платоновичем, дізнатись, що змінилось у рідних стінах альма матері.
Щодо журналу «Мандрівець», то він приречений на успіх хоча б тому, що його творять із задоволенням та любов’ю . А він, як дитина, своїй матері віддячує взаємністю.
Немає коментарів:
Дописати коментар